PORTAL PROWADZI
Ostatnia aktualizacja: 23.11.2009
Kraków szkolenia dla bezrobotnych i poszukujacych pracy

SZKOLENIA / Kariera

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszają na cykl spotkań informacyjnych i szkoleń dotyczących m.in. mobilności zawodowej na rynku pracy oraz poszukiwania pracy przez internet
.

> Spotkanie: "Mobilność zawodowa na europejskim rynku pracy"
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszają na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy, edukacji lub stażu w krajach Unii Europejskiej pt. Mobilność zawodowa na europejskim rynku pracy 


Tematyka:

-    trendy na europejskim rynku pracy
-    źródła poszukiwania ofert pracy w krajach UE
-    źródła informacji o możliwościach nauki i odbywania staży w krajach Unii Europejskiej
-    usługi Europejskich Służb Zatrudnienia - Eures
-    europejskie dokumenty aplikacyjne – Europass, w tym zasady redagowania życiorysu obowiązującego w krajach UE
-    działalność agencji zatrudnienia w Polsce
-    zasiłki dla bezrobotnych po pracy za granicą

Spotkanie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2009 r. w godz. 10:30–12:30 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pl. Na Stawach 1,parter, sala 006.

Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003, telefonicznie (012) 4240738 lub drogą elektroniczną: centrum@wup-krakow.pl.

Wstęp wolny.

> Szkolenie: "Poznaj komputer i internet jako narzędzie poszukiwania pracy"
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w porozumieniu z Fundacją Współpracy Chrześcijańskiej w Krakowie zapraszają na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem umiejętności w zakresie podstawowej obsługi komputera i poszukiwania pracy przez Internet pt. ”Poznaj komputer i Internet jako narzędzie poszukiwania pracy”
.

Tematyka:

-    podstawy obsługi komputera
-    Co to jest Internet i jak się poruszać po stronach WWW?
-    Jak  wykorzystać sieć w poszukiwaniu pracy?
-    Jak założyć bezpłatne konto poczty internetowej, wysyłać i odbierać wiadomości?
-    W jaki sposób szukać ofert pracy poprzez siec i jak na nie odpowiadać?
-    Jakie są zasady NETykiety?

Spotkanie odbędzie się w dniach 8-09 grudnia 2009 r. w godz. 10:00 – 15:30 w siedzibie Fundacji Współpracy Chrześcijańskiej w Krakowie ul. Długa 53a/2.

Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003, telefonicznie (012) 4240738  lub drogą elektroniczną: centrum@wup-krakow.pl.

Wstęp wolny.

> Szkolenie: "Planowanie kariery zawodowej"
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszają na spotkanie informacyjne dla osób chcących zaplanować ścieżkę kariery zawodowej pn. „Planowanie kariery zawodowej”
.

Tematyka spotkania:
-     koncepcje rozwoju zawodowego
-     planowanie rozwoju zawodowego
-     modele kariery zawodowej
-     określenie rodzaju kariery zawodowej za pomocą kwestionariusza Scheina

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 grudnia 2009 r. w godz. 9:00–12:00 w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie  Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej ul. Rajska 1, II piętro.

Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003, telefonicznie (012) 4240738 lub drogą elektroniczną: centrum@wup-krakow.pl.

Wstęp wolny.

Źródło: WUP Kraków


 

KOMENTARZE (0) | DODAJ KOMENTARZ