PORTAL PROWADZI
Łukasz Komuda
Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014
BUDOWANIE KOMPETENCJI|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE|
Mechatronik, coach, analityk finansowy

Kadr z jednego z filmów zrealizowanych dla Praca.Enter

Niektóre nazwy zawodów niewiele nam mówią. Albo realia ich wykonywania odbiegają od powszechnych wyobrażeń, co popycha do kształcenia w nietrafionym kierunku tak wielu młodych ludzi. W ramach zrealizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych projektu Praca.Enter powstało kilkanaście filmów przybliżających niektóre z profesji. Warto dowiedzieć się, jakie są jaśniejsze i ciemniejsze strony pracy animatora kultury albo pilota wycieczek.

Zestaw filmów znaleźć można pod tym adresem. Większość wideo znaleźć można w wersjach z i bez napisów w języku polskim (ułatwiającym oglądanie ich osobom niedosłyszącym).

Projekt „Praca.Enter. Biblioteka jako miejsce informacji o rynku pracy” prowadzony był w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Zrealizowano go w części w ramach dotacji od sieci Fundacji Społeczeństwa Otwartego (Open Society Foundations).

Zapraszamy na stronę Praca.Enter, na której każdy użytkownik może zbadać swój potencjał zawodowy, a także dobrać zawody do swoich kompetencji i preferencji.

Łukasz Komuda,

Źródło: FISE
KOMENTARZE (0) | DODAJ KOMENTARZ
WARTO PRZECZYTAĆ

Oprac. Łukasz Komuda, źr. GUS

FLEXICURITY | STATYSTYKA | 24.03.2017 „Mamy rynek pracownika” słyszymy każdego dnia z mediów. Niby konsumenci i pracownicy mają swoje lata tłuste, ale większość z nas jakoś tego nie odczuwa. Cóż, polski rynek pracy tylko z pozoru jest w znakomitej kondycji. Fundamentalne problemy pozostają na nim nierozwiązane. Ponieważ zmierzenie się z nimi wymaga polityki obliczonej na wiele kadencji sejmowych i kompleksowe, systemowe działanie … (więcej >)